Јуниори КК Златибор поражени су на гостовању екипи краљевачке Слоге са 77-56 (15-7, 23-13, 19-20, 20-16), у утакмици 9. кола Међурегионалне лиге Центар.

Чајетинци су до сада једини састав који је савладао водећи тим лиге, али на њиховом паркету нису успели да спрече реванш за тај пораз. Пресудила је прва четвртина, у којој је Златибор постигао свега седам поена, после чега су играчи Слоге до полувремена повисили предност на +18. У наставку су Чајетинци успели да смање заостатак на девет поена, али је истрошеност услед сустизања убедљиве разлике довела до новог пада и потом условила пораз.

У наредном колу Златибор ће дочекати Раднички 1950 из Крагујевца и покушати да дође до укупно петог тријумфа у лиги, првог у 2018. години. Крагујевчани су им уједно и најозбиљнији ривал у борби за 3. место, с обзиром да су се Слога и Напредак издвојили на водеће две позиције.