У утакмици 5. кола Прве лиге Србије фудбалери Златибора савладали су на свом терену земунски Телеоптик са 2-1. Гости су први повели, голом Филипа Матовића већ у 2. минуту, после чега је Видић својим головима најпре донео изједначење Чајетинцима (22. минут), а потом и победу (66. минут).

У овом колу Синђелић је са 3-2 победио ужичку Слободу, водећа Бежанија је на свом терену поражена од крагујевачког Радничког 1923 (0-1), а Будућност из Добановаца и Борац су поделили бодове (1-1).

Наредно коло Прве лиге Србије донеће дуел комшијских клубова, Слободе и Златибора.

ФК Златибор: Дивац, Радуловић, Живановић, Павловић, Видић, Јокић, Ћировић, Петровић, Миличић, Анђелковић, Драгачевић. На клупи: Чупић, Вујић, Грбовић, Глишовић, Поткозарац, Тодоровић, Михаиловић

ФК Телеоптик: Поповић, Влалукин, Антонијевић, Чермељ, Матовић, Илић, Новић, Драмане, Јовановић, Вујанић, Лакчевић. На клупи: Трнић, Шишков, Милосављевић, Симовић, Илић, Гузина, Минић